Interiérové digitální fotoobrazy

Digitální obraz na malířském plátně se stal moderním prvkem bytů, domů, nebo reprezentativních prostorů (kanceláře, recepce…). Obrazy jsou tištěny na kvalitní bavlněné plátno na velkoplošné tiskárně Roland. Jsme smluvním partnerem fotobanky Samphotostock. Tím pádem disponujeme rozsáhlým množstvím fotografií a ilustrací (cca 7 miliónů) světových fotografů a grafiků. Stačí si jen vybrat snímek nebo ilustraci a my vytiskneme, napneme na rám a zabalíme obraz dle požadovaných rozměrů. Samozřejmě vytiskneme obraz z Vaší fotografie (svatba, děti…) Fotografie a ilustrace můžete vyhledávat zde:
Hledat fotografie
Zadejte výraz (anglicky)
Jakmile vyberete vhodnou fotografii nebo grafiku, založte si číslo snímku a kontaktujte nás.

Interiérové fotoobrazy:

- Tisk na mal. plátno napnuté na klínový rám - Tisk na mal. plátno napnuté na klínový rám a osazeno venkovním ráme NIELSEN - Tisk na mal. plátno nalepené na hliníkové sendvičové desce - Tisk na mal. plátno nalepené na hliníkové sendvičové desce a osazeno venkovním ráme NIELSEN

Používané materiály:

- Bavlněné malířské plátna - Klínové dřevěné rámy - Venkovní rámy Nielsen - Tekutá laminace (dle potřeby) - Hliníkový sendvič (nosná deska)